Tomič Rajko (1905 - 1988)
Prodavači melounů, signováno vpravo dole Tomič, olej/plátno, 60 x 80 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Tomič Rajko (1905 - 1988)
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantring zus. ca. 1,30 ct
- Dekorative Deckeldose, deutsch 1. Hälfte 20. Jhdt.,
- Revolver, Taurus, Mod.: Hunter, Kal.: .357 Magnum,